California Teenagers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

California Teenagers

Добре дошли в света на калифорнийските тинейджъри. Един необикновен свят на интриги, клюки.. и още нещо!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
BGtop
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Лорена
Парк "Ст.Джеймс" EmptyВто Ное 01, 2011 5:08 pm by Лорена

» Шамар , целувка, прегръдка или секс за предишния?
Парк "Ст.Джеймс" EmptyПон Авг 22, 2011 11:03 am by Виктория Евънс

» Аватара или подписа на предишния?
Парк "Ст.Джеймс" EmptyНед Авг 21, 2011 9:16 pm by Виктория Евънс

» Лиам Нийсън
Парк "Ст.Джеймс" EmptyВто Авг 16, 2011 4:21 pm by Liam

» Виктория Евънс
Парк "Ст.Джеймс" EmptyПон Авг 15, 2011 1:44 pm by Виктория Евънс

» Just me^^
Парк "Ст.Джеймс" EmptyНед Авг 14, 2011 12:03 pm by Арина

» Аромати
Парк "Ст.Джеймс" EmptyСря Авг 10, 2011 7:36 pm by Тран Дюбос

» Прякорчета
Парк "Ст.Джеймс" EmptyСря Авг 10, 2011 7:36 pm by Тран Дюбос

» Да броим до 1000
Парк "Ст.Джеймс" EmptyСря Авг 10, 2011 7:32 pm by Тран Дюбос

Станете наши приятели
Парк "Ст.Джеймс" 3640312B Станете наши приятели, ТУК
Основни партньори
Парк "Ст.Джеймс" 3186694B

 

 Парк "Ст.Джеймс"

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Изабел
Мажоретка
Мажоретка
Изабел



Парк "Ст.Джеймс" Empty
ПисанеЗаглавие: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" EmptyВто Авг 02, 2011 1:36 pm

Парк "Ст.Джеймс" St_james_park_2_xlarge
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Футболист
Футболист
Тран Дюбос



Парк "Ст.Джеймс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" EmptyПон Авг 08, 2011 3:37 pm

Неусетно, без да си кажем и думичка, с Ейми наближихме парка и поехме по главната алея, която го пресичаше почти през средата и вървеше само напред. Както и предположих, тук нямаше жива душа, но прецених, че ако продължим по този път щяхме доста бързо да приключим разходката си и за това събрах смелост и проговорих.

- Искаш ли да минем оттук? - казах и посочих една тясна пътечка, която криволичеше от дясната страна на главната алея и постепенно навлизаше в по-гъстите, тъмни и прохладни части на парка, където короните на дърветата от двата края се съединяваха и оформяха един красив покрив над главите ни.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Популярен
Популярен
Ейми Джонсънс



Парк "Ст.Джеймс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" EmptyПон Авг 08, 2011 3:46 pm

Най-сетне се реши да проговори. Мислех, че си е глътнал езика.

- Добре! - кимнах и поехме по тясната пътечка. Вървяхме и мълчахме, както преди малко. Добре, че пътечката беше тясна, защото Тран щеше да е на поне 2 метра от мен. По път за насам се бе отдръпнал от мен сякаш щях да му сторя нещо. Алеята постепенно започна да се разширява и пред нас се появиха няколко пейки. Спрях и седнх на една от тях.

- Няма ли да седнеш? - запитах - Спокойно! Не хапя!
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Футболист
Футболист
Тран Дюбос



Парк "Ст.Джеймс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" EmptyПон Авг 08, 2011 3:49 pm

Когато Ейми изненадващо смени посоката и се запъти към пейката аз спрях на място и зачаках, за да видя какво ще последва. Щеше да го приеме за обида, ако откажех на поканата й да седна до нея, но пък пейката беше твърде тясна. От другата страна на пътечката имаше друга пейка и се настаних там. Бяхме на около три метра един от друг и пак можехме да си говорим, а аз продължавах да спазвам установената дистанция. Зарадвах се на този неочакван успех, но не знаех колко дълго ще продължи той.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Популярен
Популярен
Ейми Джонсънс



Парк "Ст.Джеймс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" EmptyПон Авг 08, 2011 4:00 pm

"Какво направи току-що той?". Ядосах се и вече не издържах. Ако не съм му приятна, защо започна разговор с мен? Изправих се и отидох до него.

- Добре! Не знам какви игри играеш и не ме интересува! - бях застанала пред него със скръстени ръце и говорех спокойно - Ако не ти е приятно да общуваш с мен - ок, но нужно ли беше да завързваш разговор, а след това да се държиш като малко дете - изръмжах и го погледнах злобно. Не ме интересуваше какво ще си помисли, но не обичах някой първо да бъде любезен, а после да се прави, че не те познава...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Футболист
Футболист
Тран Дюбос



Парк "Ст.Джеймс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" EmptyПон Авг 08, 2011 4:05 pm

- Не разбирам за какво говориш - отвърнах й аз, а миг след това се досетих. - За пейката ли? Предпочитам да сме един срещу друг, за да не завъртам постоянно глава, докато говорим.

Разбира се, с нея едва ли щяхме да говорим много и нямаше да се налага често да извивам врат, но не успях да измисля друго оправдание. Отсрещната пейка бе огрявана от Слънцето, но не беше толкова горещо, за да изтъкна това като предимство на моята. Не знам дали се бе досетила, че я лъжа или номерът щеше да мине, но никога не съм бил добър в номерата. Нито във футбола, нито в реалния живот.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Популярен
Популярен
Ейми Джонсънс



Парк "Ст.Джеймс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" EmptyПон Авг 08, 2011 4:11 pm

- Да, добре! Повярвах ти! - изрекох и тръгнах по алеята. Бях бясна! Не знаел за какво говоря! Да бе да. За толкова тъпа ли ме смяташе. "Ъх, явно днешния ден ще бъде ужасен... " Крачех бавно с наведена глава и обмислях всяка своя постъпка. Аз ли бях виновна или той просто си беше такъв. Не можех да ги разбера тези момчета. Толкова странни същества са...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Футболист
Футболист
Тран Дюбос



Парк "Ст.Джеймс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" EmptyПон Авг 08, 2011 4:18 pm

- Къде отиваш? - извиках след нея аз. - Не исках да ме разбереш погрешно, просто ...

Не довърших последното си изречение, защото не открих как да го сторя. Явно това бе кулминацията на моите глупости за деня. От както я срещнах вършех грешки една след друга, докато на края се стигна до тази. Ако просто ми се разсърдеше щях да го преживея. Не е нещо толкова фатално, но проблема беше, че тя е от популярните, а, изложиш ли се пред някоя от тях, до няколко дни цялата гимназия ще знае за това. Момичетата щяха да ме отбягват, а момчетата - да ми се подиграват. Всички щяха да ме гледат любопитно с усмивка на лицето и да говорят зад гърба ми. Това нямаше да се отрази добре на оценките и играта ми, а от тях зависеше оставането ми в програмата. Е, да се завърна във Франция нямаше да бъде неприятно, защото родното училище вече ми липсваше, но аз съм тук едва от няколко дни.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Популярен
Популярен
Ейми Джонсънс



Парк "Ст.Джеймс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" EmptyПон Авг 08, 2011 4:26 pm

Спрях се и го погледнах.

- Просто какво? - запитах. Исках да знам какво целеше с всичко това. Стоях и го гледах и чаках отговор. Надявах се да го получа или поне да ми обясни какво ставаше, което пак се причислява към отговора, който исках. Бях толкова объркана. Сведох глава и продължих да чакам, докато най-сетне той се реши да проговори...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Футболист
Футболист
Тран Дюбос



Парк "Ст.Джеймс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" EmptyПон Авг 08, 2011 4:46 pm

- Нов съм и не искам да сгреша някъде. А и ти си от популярните. Парка е пуст, но не искам да рискувам приятеля ти да разбере, че сме седели на една пейка.

Ако съдя по това, което съм чувал преди, и това, което видях за тези няколко дни, тук известните момчета не обичат техните известни момичета да излизат насам-натам с други и се отнасят доста грубо с новите. Не исках да ставам нечия изтривалка за обувки и за това щях да бъда принуден да отвърна на всеки бъдещ тормоз. Щеше да последва сбиване, от което нямаше как да изляза краен победител, защото винаги вървяха в група.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Популярен
Популярен
Ейми Джонсънс



Парк "Ст.Джеймс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" EmptyПон Авг 08, 2011 4:53 pm

"Приятел ли?". Явно не ме познаваше достатъчно. Е, нормално е! Приближих се до него...

- Виж това, че съм популярна... Няма значение. И приятеля ми няма как да разбере, защото няма такъв. - гнева ми бе постихнал и говорех много спокойно. Не знам какво го е накарало да си помисли, че си имам приятел и нямаше какво да ми попречи да узная, но преди това...

- Виж, ако се притесняваш, че твоята приятелка ще разбере за това, че разговаряме и се притесняваш; няма проблеми, но можеше поне да ми кажеш още в началото, за да не избухвам така пред теб! - изрекох и го погледнах.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Футболист
Футболист
Тран Дюбос



Парк "Ст.Джеймс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" EmptyПон Авг 08, 2011 5:15 pm

- В момента нямам приятелка - информирах я. Скъсахме малко преди да се включа в програмата и до голяма степен именно раздялата ме подтикна да дойда тук. - А и да имах, от Франция нямаше как да разбере къде и с кого излизам. - изведнъж осъзнах, че я гледам в очите без да се смущавам, а това беше основния ми проблем от както се срещнахме на улицата. - Ще седнеш ли? - попитах я и се удивих от неочаквано придобитата смелост. Нима опасността приятеля й да научи ме е притеснявала толкова много?
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Популярен
Популярен
Ейми Джонсънс



Парк "Ст.Джеймс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" EmptyПон Авг 08, 2011 5:28 pm

Седнах в другия край на пейката, за да не му досаждам много-много и внимателно се облегнах назад.

- Та.. Защо си помисли, че имам приятел? - попитах съвсем неочаквано. Погледнах го и започнах да гадая отговора му, но нещо не ми се отдаваше. Отместих косата си назад и се загледах към дърветата пред мен. Беше толкова тихо наоколо...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Футболист
Футболист
Тран Дюбос



Парк "Ст.Джеймс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" EmptyПон Авг 08, 2011 5:45 pm


- Не е ли очевидно? Ти си от популярните, а вие винаги си имате приятели - казах аз и леко се усмихнах, но не беше особено искрено. Дали ме попита, за да започна за изтъквам всичките й красиви черти или наистина й беше любопитно? Подобни момичета бяха като змии, винаги, когато правеха нещо, имаше някаква допълнителна, скрита причина, която само те и още малцина знаеха, но не и жертвата. Е, ако е очаквала да започна да я хваля, няма да получи желаното.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Популярен
Популярен
Ейми Джонсънс



Парк "Ст.Джеймс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" EmptyПон Авг 08, 2011 6:10 pm

Какво от това, че съм от популярните... Не е задължително да си имаме приятели...

- Няма значение какъв си! - изрекох - И не винаги си имаме приятели. Е, поне аз де. - казах и се усмихнах. Какво ли си помисли при тези мои думи. "Ех, да можех сега да му прочета мислите!" Скръстих крака и дълбоко въздъхнах. Въздуха бе толкова чист и приятен. Въпреки, че нямаше жива душа наоколо тук се усещаше живот и това ми харесваше...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Футболист
Футболист
Тран Дюбос



Парк "Ст.Джеймс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" EmptyПон Авг 08, 2011 6:20 pm

Напрежението стихна и вече можехме отново да говорим нормално, но заедно с него си отиде и моята увереност. Отново загубих способността си да говоря и пак не можех да събера смелост да кажа каквото и да е било. Все още не бях изрекъл нито една дума и явно щях да остана в това положение доста дълго време, ако тя не наруши тишината, а дали ще го стори зависеше само от нея. За да не бездействам напълно се наведох напред, подпрях ръце върху коленете си, забих глава надолу и започнах да гледам в нищото.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Популярен
Популярен
Ейми Джонсънс



Парк "Ст.Джеймс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" EmptyПон Авг 08, 2011 6:27 pm

Отново настъпи мълчание и това ме караше да се изнервям... От толкова много мислене главата ми щеше да се пръсне.

- Къде живееш? - това бе единствения въпрос, който можех да задам. Не че ме интересуваше, но за това се сетих в момента. Загледах се нагоре и започнах да мисля какво друго да го попитам...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Футболист
Футболист
Тран Дюбос



Парк "Ст.Джеймс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" EmptyПон Авг 08, 2011 6:32 pm

- Улица Грийн, номер 18 - отвърнах й, но не я запитах за нейния адрес. Вместо това продължих безцелно да гледам в земята и да се опитвам да измисля някаква тема, с която да поддържам разговора, но за съжаление, не ми хрумна абсолютно нищо. Е, този резултат беше очакван, защото цял ден нищо не ми идва на ум, но все още не се бях отчаял напълно. Таях някаква малка надежда, че скоро в главата ми ще се появи някаква идея, с която да започна дълъг и интересен разговор и най-сетне да сложа край на мълчанието.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Популярен
Популярен
Ейми Джонсънс



Парк "Ст.Джеймс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" EmptyПон Авг 08, 2011 6:55 pm

- Хъм.. Какво съвпадение. - промълвих. Не знаех как да продължа дискусията ни, ако можех да нарека това дискусия. Изчерпаха ми се вече въпросите, а той седи неподвижно без да обели и думичка. А мислех, че аз съм странна... Започнах нервно да чопля лака по ноктите си с надеждата, че ще се сетя за някой въпрос или интересна тема, но уви... нищо не ми идва наум...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Футболист
Футболист
Тран Дюбос



Парк "Ст.Джеймс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" EmptyПон Авг 08, 2011 7:13 pm

- Съвпадение ли? - запитах я неразбиращо аз. Какво имаше в предвид тя? Спрях на гледам в земята и насочих вниманието си към нея. С нетърпение очаквах тя да отговори на последния ми въпрос, защото изобщо не разбрах това, което каза, а реакцията й, когато споменах адреса си, силно ме заинтригува. Какво ри предизвикаха в нея думите "Улица Грийн, номер 18"? Тези въпроси започнаха да ме измъчват, а се появиха току що.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Популярен
Популярен
Ейми Джонсънс



Парк "Ст.Джеймс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" EmptyПон Авг 08, 2011 7:19 pm

- Да, съвпадение! - изрекох и го погледнах без да продължа натам. Явно беше заинтересован, но исках малко да го поизмъча с мълчание, както направи той с мен. Все пак всичко трябва да се връща в този живот по някакъв начин. Продължавахме да се гледаме с недоумие един-другиго и сетне аз се засмях. Самата му физиономия ме караше да се смея като откачена. Изглеждаше толкова сладък и същевременно толкова сериозен. Не можех да спра да се кикотя, а той сигурно си помисли, че съм някоя побъркана....
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Футболист
Футболист
Тран Дюбос



Парк "Ст.Джеймс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" EmptyПон Авг 08, 2011 7:47 pm

- Какво? - казах аз след като тя избухна в смях без да довърши обяснението за съвпадението. От къде се появи този смях и защо отказва да отговори? - Хайде, защо мълчиш? - запитах отново, а сериозното ми изражение се замени с това на объркан младеж. Не разбирах абсолютно нищо и явно това нямаше да се промени скоро. Защо не спираше да се смее? Какво намира за толкова смешно? Съвсем изгубих връзката.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Популярен
Популярен
Ейми Джонсънс



Парк "Ст.Джеймс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" EmptyПон Авг 08, 2011 8:00 pm

Продължавах да се смея, като луда. На няколко пъти се опитах да спра, но не можех. А сегашната му физиономия ме караше да се смея още повече...

- Добре, преставам! - казах сериозно, но отново започнах да се смея. Корема ме заболя и се свих на кълбо, но това не ме накара да спра. Станах и се обърнах с гръб към него, за да се успокоя. След минутка стоене права вече бях по-добре.

- Виждал ли си някога в огледалото, какви физиономии правиш? - запитах и се обърнах към него. Надявам се да не съм го обидила с този въпрос, но просто...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Футболист
Футболист
Тран Дюбос



Парк "Ст.Джеймс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" EmptyПон Авг 08, 2011 8:09 pm

- Не, не съм - отвърнах сериозно аз и веднага преминах към по-важното. - За какво съвпадение говореше? Моля те, не започвай да се смееш отново. Ето, обръщам се! - казах и сторих това, което се заканих да направя. Понеже седяхме на една пейка не можех изцяло да се обърна с гръб към нея, но поне лицето ми вече не се виждаше и нямаше как тя да се разсмее от моите физиономии. Никой до сега не се е смял на изражението на лицето ми и не очаквах някой някога на го стори.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Популярен
Популярен
Ейми Джонсънс



Парк "Ст.Джеймс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" EmptyПон Авг 08, 2011 8:15 pm

- Няма да ти отговоря, докато не ме погледнеш в очите! - заявих и седнах отново на пейката - Хайде! Обещавам, че няма да се смея! - казах и погледнах миличко към него. Исках да го измъчвам възможно най-дълго, но едва ли щеше да се получи... Чудех се какво ли го интересуваше това за съвпадението на улиците ни. Продължавах да го гледам като малко детенце и да премигвам, чакайки да се обърне и да ме погледне в очите...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Парк "Ст.Джеймс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Парк "Ст.Джеймс"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Парк "Ривърти"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
California Teenagers :: RPG zone *Cities* :: San Francisco :: Паркове-
Идете на: