California Teenagers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

California Teenagers

Добре дошли в света на калифорнийските тинейджъри. Един необикновен свят на интриги, клюки.. и още нещо!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
BGtop
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Лорена
Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 EmptyВто Ное 01, 2011 5:08 pm by Лорена

» Шамар , целувка, прегръдка или секс за предишния?
Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 EmptyПон Авг 22, 2011 11:03 am by Виктория Евънс

» Аватара или подписа на предишния?
Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 EmptyНед Авг 21, 2011 9:16 pm by Виктория Евънс

» Лиам Нийсън
Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 EmptyВто Авг 16, 2011 4:21 pm by Liam

» Виктория Евънс
Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 EmptyПон Авг 15, 2011 1:44 pm by Виктория Евънс

» Just me^^
Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 EmptyНед Авг 14, 2011 12:03 pm by Арина

» Аромати
Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 EmptyСря Авг 10, 2011 7:36 pm by Тран Дюбос

» Прякорчета
Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 EmptyСря Авг 10, 2011 7:36 pm by Тран Дюбос

» Да броим до 1000
Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 EmptyСря Авг 10, 2011 7:32 pm by Тран Дюбос

Станете наши приятели
Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 3640312B Станете наши приятели, ТУК
Основни партньори
Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 3186694B

 

 Парк "Ст.Джеймс"

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Тран Дюбос
Футболист
Футболист
Тран Дюбос



Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 EmptyПон Авг 08, 2011 8:19 pm

- Добре - отговорих и се завъртях бавно, въпреки че страшно много исках да разбера за какво съвпадение говореше. - Така устройва ли те? - запитах аз щом я погледнах в очите. Седях кротко и се бях замислил върху предстоящият й отговор. През главата ми започнаха да прелитат хиляди варианти, но нито един от тях не ми се стори реалистичен и за това ги отхвърлих всички. Отговорът й щеше да хвърли светлина.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Популярен
Популярен
Ейми Джонсънс



Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 EmptyПон Авг 08, 2011 9:25 pm

- Дам! - кимнах и се усмихнах. - Защо искаш толкова много да знаеш какво е това съвпадение? - запитах. Той ме гледаше толкова сериозно, че от погледа му ме побиваха тръпки. Забелязах, че ръцете ми настръхнаха и ги разтрих.

- Добре, добре! Ще ти кажа! Само не ме гледай така. - казах - Ами работата е там, че - замълчах, след което въздъхнах дълбоко - Аз живея на същата улица! - изрекох го толкова бързо, та едва ли успя да ме разбере и се усмихнах. Много ми е чудно каква ли ще му бъде реакцията...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Футболист
Футболист
Тран Дюбос



Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 EmptyПон Авг 08, 2011 9:39 pm

- Една улица? - запитах изумено аз и се усмихнах. - Не очаквах да сме съседи. Къде точно живееш?

Знаех, че нашите са купили къща в скъп квартал, но изобщо не подозирах, че едно от най-популярните момичета в гимназията ще живее на същата улица. Мисълта за това веднага започна да ме радва, но същевременно и плаши. Хубаво е да имаш високопоставени съседи, но не винаги това е полезно. Това бе и причината да я попитам за точния адрес.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Популярен
Популярен
Ейми Джонсънс



Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 EmptyПон Авг 08, 2011 9:45 pm

- И да очаквам да ме посетиш някой път ли? - казах и се засмях.

Едва ли щеше да го направи. Аз съм едно от най-скучните популярни в гнимназията момичета и той явно го забелязваше.

- Пушиш ли? - запитах и го погледнах сериозно. Нямаше да се учудя, ако е така, но ако не пушеше със сигурност щях да си помисля, че е някакъв странен сън или нещо подобно. Вдигнах единия си крак на пейката и зачаках да ми отговори на поне един от въпросите, а ако ми отговори и на двата щях да бъда много доволна.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Футболист
Футболист
Тран Дюбос



Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 EmptyПон Авг 08, 2011 9:52 pm

- Да - отвърнах аз. - А ти? - запитах я на свой ред. Много момичета на нейната възраст все още не бяха започнали да пушат, но сред популярните повечето вече го правеха, а други бяха на път да започнат. Не знам към коя от трите групи спада тя, но нали именно за това беше въпроса ми. Докато чаках да отговори трябваше бързо да измисля с какво да продължа дискусията, понеже отново започваше да ми става неловко, а не исках тя да е тази, която постоянно пита.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Популярен
Популярен
Ейми Джонсънс



Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 EmptyПон Авг 08, 2011 9:59 pm

- Направо ме потресе! - отвърнах и го погледнах учудено - Осъзнаваш ли, че се тровиш? - усещах как отново започвам да се ядосвам. Как можеше да е такъв? Не можех да си го обясня. Какво намираха в цигарите?

- Не! - отвърнах - Ако ще умирам от нещо, то това нещо ще е естествената смърт, а не някакви си цигари! Господи! - след като изрекох тези думи, свалих крака си от пейката наведох се и се хванах за главата. "Какво всъщност ми пукаше за него? Това си е неговия живот, не моя..."
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Футболист
Футболист
Тран Дюбос



Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 EmptyПон Авг 08, 2011 10:04 pm

Не очаквах да реагира така. Сигурно повечето й приятелки вече бяха започнали да пушат, но тя явно е някакво изключение.

- Хубаво е човек да се грижи за здравето си, но нали го правим, за да се радваме по-дълго на живота. Цигарите доставят удоволствие, а нали точно това е причината да сме тук, да се насладим максимално на земните блага - отвърнах леко философски аз, но не се и надявах да я убедя. Когато някой е твърде решен да не пуши малко неща са способни да го принудят да наруши обета си, както стана с мен.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Популярен
Популярен
Ейми Джонсънс



Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 EmptyПон Авг 08, 2011 10:11 pm

- Ти си... Господи! Нямам думи... - изрекох и се изправих. "Какво ми става по дяволите?"

- Виж, не знам какво направи, но не си помисляй, че ме е грижа за здравето ти или нещо подобно - изрекох и го погледнах сериозно. "Никога не бях очаквала така да реагирам!" С едната ръка се хванах за главата, а другата я сложох на кръста си. Започнах да се въртя в кръг и се надявах да се осъзная най-сетне... Той е просто... Даже не знаех дали е приятел или враг...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Футболист
Футболист
Тран Дюбос



Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 EmptyПон Авг 08, 2011 10:16 pm

- Успокой се! - посъветвах я с малко по-висок тон, но все още в гласа ми се усещаше неспокойствие и липса на увереност. Какво й ставаше? Едно "Да", с което отговорих на въпроса й за пушенето, и тя започна да се побърква. Нима не понася пушачите? Нищо чудно, че няма приятел. Повечето момчета на нашата възраст отдавна са станали заклети пушачи и явно заради този единствен недостатък тя ги отхвърля. Колко глупаво!
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Популярен
Популярен
Ейми Джонсънс



Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 EmptyПон Авг 08, 2011 10:28 pm

- Виж... - започнах, но реших изобщо да не довършвам. Нужно ли е да казвам, че предишния ми приятел е избрал цигарите пред мен. "Ох, защо ли трябваше да се сещам точно за това! Явно се е видяло, че днешния ден ще бъде ужасен, а така се надявах да си прекарам хубаво..." Погледнах към Тран и за миг затворих очи. Тъкмо се бях излекувала от любовната треска, а ето, че май пак се случва това с мен. "Няма да го позволя!" - казах си и стиснах зъби...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Футболист
Футболист
Тран Дюбос



Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 EmptyПон Авг 08, 2011 10:33 pm

- Искаш ли да се разходим? - попитах я аз и станах от пейката. Малко движение щеше да й се отрази добре. Не разбрах какво точно се случи, но се надявах със смяната на обстановката да заменим и настроението, понеже сегашното не беше никак добро. Застанах срещу нея и зачаках да чуя какво ще отговори на предложението ми. Ако се съгласеше щях час по-скоро да се разкарам от този парк, а ако откажеше щях да се опитам да я убедя в противното.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Популярен
Популярен
Ейми Джонсънс



Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 EmptyПон Авг 08, 2011 10:39 pm

Погледнах го с тъжен поглед в очите и кимнах. Чувствах се много глупаво. Сигурно е помслил, че аз съм като другите, но аз съм далеч по-различна от тях. Исках да се прибера вкъщи и да се наплача като нормалните хора. За какво ли ми трябваше да задавам такъв очеваден въпрос. Ама и аз съм една... Сега сигурно цяла седмица ще бъда като зомби и ще ходя насам-натам без да знам къде точно отивам...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Футболист
Футболист
Тран Дюбос



Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 EmptyПон Авг 08, 2011 10:46 pm

Щом получих одобрението й веднага поех навътре в парка. Там пътечката се стесняваше дори повече и можеха да вървят един до друг не повече от двама души, но за щастие, ние бяхме точно толкова. Клоните на дърветата се преплитаха над главите ни и пропуснаха много малко светлина. Може би сгреших, че я поведох в този район, защото можеше да се стресне от тъмнината и тишината. Тази част от парка се посещаваше много рядко от хора и на места бетона, от който беше изградена пътечката, се беше пропукал и от процепите се подаваха тревички. Надявам се, че няма да си помисли нещо грешно за мен и причината да я водя тук.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Популярен
Популярен
Ейми Джонсънс



Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 EmptyПон Авг 08, 2011 10:53 pm

Ходехме близо един до друг и мълчахме. Нямаше какво повече да му кажа. Крачка след крачка навлизахме все по-навътре и по-навътре в парка. Пейките почти не се виждаха зад нас. Бръкнах си в джобчетата на си късите панталонки и въздъхнах отегчено. Свела поглед, мислех за миналото, което ми бе донесло толкова много болка и от което бях избягала, или поне аз така си бях помислила. Но ето, че сега то отново е тук и наслагва сол в раната...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Футболист
Футболист
Тран Дюбос



Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 EmptyПон Авг 08, 2011 11:04 pm

- Как си? - запитах я, с надеждата, че ще започнем някакъв по-приятен разговор. Вече постепенно започвах да преодолявам своята срамежливост и срама постепенно напускаше тялото ми. Чувствах се малко по уверен, но изглежда беше твърде късно. - Така и не разбрах какво ти стана преди малко. - запитах я отново. Щях да се радвам, ако отговореше поне на един от въпросите ми, а ако го стореше и за двата направо щях да литна до небето.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Популярен
Популярен
Ейми Джонсънс



Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 EmptyПон Авг 08, 2011 11:12 pm

Погледнах го с надеждата повече да не говорим за случилото се.

- Добре... може би - изрекох, въздишайки дълбоко. Изобщо не се чувствах добре. Спомените ми нанасяха жестоки удари и с всяка изминала секунда настроението ми спадаше. Май щеше да е по-добре да повървя още малко с надеждата, че ще се повдигне поне малко и после да се прибера. Едва ли щеше да ме изпрати до вкъщи без да го моля, затова не трябваше да се бавя много-много...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Футболист
Футболист
Тран Дюбос



Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 EmptyПон Авг 08, 2011 11:17 pm

Явно не искаше да отговаря на втория ми въпрос. Убеден съм, че го беше разбрала, защото наоколо бе тихо, а аз го казах ясно и отчетливо. Е, щом не желаеше да говори за това, нямаше да я притискам. Нямаше и голямо значение.

Замислих се как да продължа разговора, но отново изпитах същата липса на идеи, която ме споходи в началото на разходката, когато я срещнах, и сигурно щеше да ме съпровожда до самия й край. Отново се налагаше да оставя разговора в нейните ръце.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Популярен
Популярен
Ейми Джонсънс



Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 EmptyПон Авг 08, 2011 11:24 pm

От километри личеше, че не му се разговаря с мен. Нормално е, все пак... Нямаше какво повече да му кажа.. Почти се стъмни, а ние продължавахме да навлизаме в парка. Внезапно нещо подскокна пред мен. Без да се усетя вече бях зад Тран изплашена до смърт. Изобщо не очаквах това.

- Какво беше това? - запитах паникьосано, като го дъжех за раменете и леко се повдигах на пръсти, за да огледам напред. Цялата бях изтръпнала, а отстрани сигурно изглеждах като малко дете...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Футболист
Футболист
Тран Дюбос



Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 EmptyПон Авг 08, 2011 11:33 pm

- Не си ли виждала жаба? - запитах я и се засмях. Да се уплаши от заек, змия, куче котка или някакво по-голямо влечуго или бозайник, добре, но от жаба. Те са толкова малки и незабележими, че мнозина дори не им обръщат внимание, а тя се стресна от тях. Овладях се бързо и прекъснах смеха си, който, ако го бях оставил без контрол, щеше да стане гръмогласен и дори плашещ. Приближих се до близкия храст и рязко протегнах ръка. С радост установих, че съм хванал малката зелена животинка, която изобщо не изглеждаше уплашена, но кой може да разчете изражението на една жаба. Обърнах се към Ейми и показах улова си.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Популярен
Популярен
Ейми Джонсънс



Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 EmptyПон Авг 08, 2011 11:40 pm

- Господи! Махни я! Моля те! - завиках и се отдръпнах настрана - Мразя жабите! - Само като видях малката, гадна, зелена гадинка в ръцете му и побягнах надолу. След около 4-5 метра се обърнах да видя дали още я държи и установих, че не я е пускал.

- Хвърли я! - завиках и започнах да махам с ръце, като някаква откачалка. Ненавиждах тези животинки изобщо и не исках да си имам работа с тях. Само при мисълта за жаба и настръхвах цялата...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Футболист
Футболист
Тран Дюбос



Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 EmptyВто Авг 09, 2011 11:12 am

- Как може да говориш така за тези животинки? Знаеш ли, че в световен план популацията им намалява? Остават все по-малко и по-малко от тези прекрасни невероятни създания. Възможно е след няколко години наследниците на този мъник да са последните от своя вид.

След тази кратка лекция по зоология аз замълчах и зачаках, за да видя нейния ответен отговор. Не можех да разбера от къде се е появила тази ненавист към тези прекрасни живи същества, но исках (и щях) да разбера.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Популярен
Популярен
Ейми Джонсънс



Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 EmptyВто Авг 09, 2011 12:22 pm

Поклатих глава...

- Просто не ги харесвам! - извиках. Не смеех да мръдна. Само при мисълта, че ако се доближа до него той може да я хвърли към мен ми ставаше гадно. Стоях неподвижно на мястото си и го гледах втренчено... "Какво ли щеше да направи?" - запитах се...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Футболист
Футболист
Тран Дюбос



Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 EmptyВто Авг 09, 2011 12:34 pm

- Хайде, де! Нищо няма да ти направи. Ела, подръж я за малко - помолих я и протегнах ръце напред, за да може да види какво има в шепите ми. Жабката стоеше кротко и не се опитваше да избяга. Явно беше свикнала с хора или беше смела животинка. Гледаше ме с огромните си очи и дори не крякаше.

Погледнах към Ейми и си придадох мило изражение, за да я убедя да хване жабата.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Популярен
Популярен
Ейми Джонсънс



Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 EmptyВто Авг 09, 2011 12:39 pm

- Не искам! - отвърнах. Останах неподвижно и го гледах, но когато той направи мило изражение не можех да не му откажа и се приближих. Останах на метър от него и гледах малката, гнусна животинка в шепите му. Имаш странното усещане, че всеки момент ще скочи срещу мен и бързо се отдръпнах няколко крачки назад.

- Доволен? - запитах - А сега я пусни - казах и го погледнах едновременно тъжно и сериозно...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Футболист
Футболист
Тран Дюбос



Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 EmptyВто Авг 09, 2011 12:45 pm

- Не, не съм доволен. Помолих те да я хванеш с ръце, не да я гледаш - отвърнах и я погледнах сериозно с леко обидено изражение на лицето. Изглежда нямаше да се съгласи да подържи жабката и за това се приближих до храста и я пуснах на земята. Веднъж видяла свободата тя бързо заподскача навътре в гъсталака и след миг се изгуби от погледа ми. Изправих се и пак погледнах към Ейми. - Да продължим напред. Все някъде трябва да има питейна вода, с която да си измия ръцете.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Парк "Ст.Джеймс"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Парк "Ривърти"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
California Teenagers :: RPG zone *Cities* :: San Francisco :: Паркове-
Идете на: