California Teenagers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

California Teenagers

Добре дошли в света на калифорнийските тинейджъри. Един необикновен свят на интриги, клюки.. и още нещо!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
BGtop
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Лорена
Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 EmptyВто Ное 01, 2011 5:08 pm by Лорена

» Шамар , целувка, прегръдка или секс за предишния?
Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 EmptyПон Авг 22, 2011 11:03 am by Виктория Евънс

» Аватара или подписа на предишния?
Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 EmptyНед Авг 21, 2011 9:16 pm by Виктория Евънс

» Лиам Нийсън
Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 EmptyВто Авг 16, 2011 4:21 pm by Liam

» Виктория Евънс
Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 EmptyПон Авг 15, 2011 1:44 pm by Виктория Евънс

» Just me^^
Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 EmptyНед Авг 14, 2011 12:03 pm by Арина

» Аромати
Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 EmptyСря Авг 10, 2011 7:36 pm by Тран Дюбос

» Прякорчета
Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 EmptyСря Авг 10, 2011 7:36 pm by Тран Дюбос

» Да броим до 1000
Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 EmptyСря Авг 10, 2011 7:32 pm by Тран Дюбос

Станете наши приятели
Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 3640312B Станете наши приятели, ТУК
Основни партньори
Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 3186694B

 

 Парк "Ст.Джеймс"

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Ейми Джонсънс
Популярен
Популярен
Ейми Джонсънс



Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 EmptyВто Авг 09, 2011 12:53 pm

- Добре - отвърнах и продължихме напред - Не говореше сериозно, нали? - запитах - За това да хвана гадинката? - погледнах го малко недоверчиво. Не ми се вярваше много-много, че наистина ще иска това от мен. Крачехме бавно по алеята, а аз предпазливо се оглеждах за още жаби. Изобщо не исках отново да се крия зад Тран като малко детенце...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Футболист
Футболист
Тран Дюбос



Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 EmptyВто Авг 09, 2011 12:57 pm

- Защо смяташ, че не съм говорил сериозно? Напротив, точно това исках, но ти не успя да надвиеш страха си, който, между другото, е много глупав - отвърнах й аз. Можеше да се обиди от казаното, но вече нямаше голямо значение. Тя не понася пушачи, а аз - страхливци. Ще приключим разходката, ще я изпратя до тях и после ще се виждаме от време на време из квартала и ще се поздравяваме, като най-обикновени съседи. Възможно е понякога да се засичаме из коридорите, но това е малко вероятно. Аз съм предимно на терена.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Популярен
Популярен
Ейми Джонсънс



Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 EmptyВто Авг 09, 2011 1:03 pm

- Глупав ли? - отвърнах злобно - А това да пушиш и да се тровиш не е глупаво, нали? - сопнах се срещу него. Заоглеждах се наоколо за някоя жабка. Исках да му докажа, че мога да бъда и безстрашна, макар че изобщо не ми се искаше да го правя.

- Добре! - отвърнах - Намери ми някой жаба и ще видиш, че ще я взема в ръцете си - казах с изписано на лице отвръщение. Мразех тези гадинки и изобщо не исках да ги виждам, а сега ще показвам на някой, че мога да бъда и безстрашна, като подържа една от тях...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Футболист
Футболист
Тран Дюбос



Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 EmptyВто Авг 09, 2011 1:08 pm

- Късно е вече - казах с известно отегчение аз и продължих напред. Както и очаквах, вляво от пътечката имаше малка чешма и аз се запътих натам, за да измия ръцете си. Не изпитвах никаква погнуса от жабите, нито пък от каквито и да е други земноводни, но въпреки това исках да изплакна дланите си, защото някои от тукашните видове жаби бяха отровни и предизвикваха обриви и парене. Докато се миех завъртях глава и мълчаливо погледнах към Ейми.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Популярен
Популярен
Ейми Джонсънс



Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 EmptyВто Авг 09, 2011 1:21 pm

- Не ми ли вярваш, че ще хвана една от тези малки гнусни гадинки? - запитах и без да изчакам отговор се обърнах и отидох до близкия храст. Бавно се наведох и започнах да оглеждам. Внезапно пред мен подскокна една и аз се търколих назад.

- Такаммм - изрекох и бързо протегнах ръка. Сигурно изглеждах доста глупаво отстрани, но много мразех някой да ме упреква.. Вдигнах ръка и с изненада открих, че съм успяла да хвана една. Бавно я вдигнах и я поднесох към Тран. Държах я за едното краче и я гледах с презрение.

- Доволен ли си, Тран? - запитах и го погледнах по най-злобния начин...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Футболист
Футболист
Тран Дюбос



Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 EmptyВто Авг 09, 2011 1:26 pm

- Недей да я държиш така! - развиках се аз щом видях как е хванала невинното създание. Затичах се към нея и хванах внимателно жабката. - Пусни я! - отново извиках. Как може да е толкова несъобразителна? Ако нея я хванат така нямаше да й е никак приятно. Отдалечих се с няколко крачки от нея и положих жабата под един лъч слънчева светлина, който се процеждаше през гъстите корони на дърветата. - Виж какво направи! - скарах й се, когато видях, че има малка раничка на свивката на крачето. Нямаше как да й помогна, а и не ми изглеждаше чак толкова сериозно и за това я пуснах обратно в храсталака, но този път - много по-навътре, за да не може някое друго разглезено момиченце да я нарани.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Популярен
Популярен
Ейми Джонсънс



Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 EmptyВто Авг 09, 2011 1:31 pm

- Нищо не съм направила на жабата - повиших му тон и отидох да се измия. Исках по някакъв начин да си му го върна за всичките обиди, които изрече. Напълних шепа с вода и го намокрих. Усещах, че започвам да се държа детински, но това не ми пречеше. Засмях се и се отдалечих на няколко крачки от него, тъй като не знаех какво ще направи. Не ми пукаше за каква ще ме помисли, то вече беше ясно...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Футболист
Футболист
Тран Дюбос



Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 EmptyВто Авг 09, 2011 1:36 pm

"О, да, нищо не си й направила. Ти си мислиш, че всички за корави като твоите приятелчета от отбора по американски футбол!", помислих си гневно и се изправих без изобщо да й кажа. Оказа се точно такава, за каквато я помислих в началото. След като тя се отдръпна аз отидох до чешмата и повторно измих ръцете си, защото нейната глупава постъпка ме принуди пак да хвана жабчето. Във Франция използваме някои жаби за храна, но аз винаги съм харесвал тези създания и съм отказвал да опитам от бутчетата им, а тя се отнесе така безотговорно, че за малко не откъсна едното.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Популярен
Популярен
Ейми Джонсънс



Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 EmptyВто Авг 09, 2011 1:44 pm

Явно беше доста гневен от постъпката ми. Почувствах се гузно и реших бавно да се оттегля. Обърнах се и закрачих нагоре по алеята. Постъпката ми наистина бе глупава, но той ме придизвика. Изобщо не исках да наранявам животинчето, което не харесвах. "Когато някой ти каже 'Не можеш' ти му отвърни 'Само гледай' " Въздъхнах дълбоко и пъхнах ръце в джобчетата си...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Футболист
Футболист
Тран Дюбос



Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 EmptyВто Авг 09, 2011 1:47 pm

"Сега пък се цупи!" - отегчено възкликнах мисловно аз. И какво трябва да направя? Ако я оставя утре ще разправя на всеки, че съм я зарязал в парка, държал съм се грубо и прочие. Не ми пукаше особено за мнението на другите, но то щеше сериозно да се отрази престоя ми тук. Явно нямах голям избор и бях принуден да я последвам и да се унижавам пред един, вместо да бъда унижават от стотици.

- Почакай! - извиках аз и я настигнах.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Популярен
Популярен
Ейми Джонсънс



Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 EmptyВто Авг 09, 2011 1:54 pm

Спрях и се обърнах.

- Какво искаш? - запитах незаинтересовано. Сигурно се страхуваше за нещо или се страхуваше от мен. Но защо? Аз нищо няма да му направя... Няма да го изям... Исках повече от всичко да се прибера и да си взема един душ. Омръзна ми да се правя на такава, каквато не съм, само и само, за да завържа някакъв разговор с него...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Футболист
Футболист
Тран Дюбос



Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 EmptyВто Авг 09, 2011 1:57 pm

Нейната реакция веднага ме разубеди. Вече изобщо не ме беше грижа какво ще разказва на приятелките си и какви слухове ще пусне. Аз пък можех да разглася, че я е страх от жаби и да описвам с пълни подробности всичките й панически действия, предизвикани от уплахата. Ако ми обяви война и аз бях способен да отвърна с не по-слаб словесен залп.

- Нищо - казах, обърнах се и поех назад.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Популярен
Популярен
Ейми Джонсънс



Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 EmptyВто Авг 09, 2011 2:05 pm

Почувствах се гадно. Никога не бях карала някой да си тръгне само с една дума. Е, в този случай беше въпрос. "Какво да сторя? - запитах се" Затичах се и го спрях. Бях опряла ръце на гърдите му и го гледах право в очите.

- Виж, запознанството ни не започна изобщо както трябва! - заявих - Аз не съм такава, за каквато ме мислиш. Просто... Ъх... Просто мислех, че искаш да постъпиш с мен по най-гадния начин, който може да съществува... Затова се държах като пълна глупачка... - изрекох и продължавах да стоя и да го гледам в очите...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Футболист
Футболист
Тран Дюбос



Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 EmptyВто Авг 09, 2011 2:09 pm

Сега пък какво й става? Първо тръгва нанякъде, после се връща. Няма ли да реши най-сетне? Настроението ми вече съвсем се беше скапало и изобщо не ми е искаше да продължавам да си говоря още с нея.

- Добре - отвърнах сухо. - Аз мисля да се прибирам вкъщи. Ако и ти ще правиш същото нека те изпратя.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Популярен
Популярен
Ейми Джонсънс



Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 EmptyВто Авг 09, 2011 2:20 pm

Явно не му пукаше особено много.

- Добре, както искаш.. - отвърнах и се отдръпнах от него. Не ми се искаше така да ме запомни, но какво можех да направя...

- Може да излезем на кафе някой път и да се поопознаем както си му е реда. - погледнах го - Искаш ли? - запитах и се надявах да се съгласи. Ако пък откажеше все нещо щях да направя по въпроса...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Футболист
Футболист
Тран Дюбос



Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 EmptyВто Авг 09, 2011 2:53 pm

- Не съм голям почитател на кафето. Ти сега ще се прибираш ли? - запитах я след като не отговори на въпроса ми. Трябваше да знам дали ще я изпращам или направо да си ходя вкъщи. Не ми се стоеше повече в този парк. Точно сега ми се искаше да се върне онази срамежливост, която ме беше обхванала в началото, но от нея нямаше и помен. Сега бях далеч по-смел и вече си отидоха всички задръжки. Видяло се е, че в САЩ не е като във Франция.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Популярен
Популярен
Ейми Джонсънс



Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 EmptyВто Авг 09, 2011 2:58 pm

- Да - отвърнах. Явно изобщо не трябваше да хващам онази жаба. Защо всички момчета се държат като пълни олигофрени? Изобщо не можеш да ги разбереш. Правиш се на глупачка пред тях, а те... "Ъх, така ми се иска да потъна в земята!" Погледнах го нерешително и се обърнах. Започнах да крача бавно напред с надеждата, че ще ме последва...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Футболист
Футболист
Тран Дюбос



Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 EmptyВто Авг 09, 2011 3:02 pm

- От тук не е ли по-пряко? - запитах я и посочих пътя, по който дойдохме. Ако продължи напред тя ще трябва да обикаля парка поне половин час, докато излезе в другия му край. По-удобно беше да се върнем по същата пътечка, да излезем на главната алея и от там обратно към улица Грийн. Не помръднах от мястото си и зачаках да се обърне и да се съгласи с моето предложение за маршрут.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Популярен
Популярен
Ейми Джонсънс



Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 EmptyВто Авг 09, 2011 3:06 pm

- Да, прав си - казах и се усмихнах - Замислих се и вече не знам на кой свят съм. - Върнах се до него и зачаках да поеме по алеята. Почувствах се още по-глупаво, а лицето ми стана тъжно. Сведох поглед. "На какво дължа всичко това, Господи, на какво? - завиках наум" Искаше ми се да потроша нещо от яд. Вече не издържах!
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Футболист
Футболист
Тран Дюбос



Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 EmptyВто Авг 09, 2011 3:11 pm

- Да вървим - казах и се усмихнах на сила. Закрачих бавно по пътечката без да кажа нито дума. На края започна да ми става неловко и реших да проговоря, но отново загубих дар слово. Мозъкът ми пак спря да дава идеи и не можех да измисля какво да й кажа. - Ти на колко си? - измрънках най-сетне. Въпроса не беше толкова глупав, колкото онзи с футбола, който й зададох по-рано днес, но несъмнено му оспорваше първото място.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Популярен
Популярен
Ейми Джонсънс



Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 EmptyВто Авг 09, 2011 3:16 pm

- Все още на 17 - казах и се усмихнах - През октомври ще правя 18. Ти? - запитах и го погледнах. Не очаквах да проговори след случилото се... Ходех бавно с наведена глава и обмислях всичко наново. Какво ли щях да правя, след като се прибера вкъщи... Най-вероятно щях да гледам телевизия или да чета книга..
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Футболист
Футболист
Тран Дюбос



Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 EmptyВто Авг 09, 2011 3:22 pm

- Аз ги навърших още януари - казах и се опитах да си придам някакъв глас, подсказващ, че се фукам, но не успях и изречението ми прозвуча с чисто информативен характер, каквото всъщност наистина беше. След казаното отново настъпи тишина и пак започна да ми става неприятно. Това мълчание ме изнервяше все повече и повече, но се успокоявах с мисълта, че разходката вървеше към своя край и скоро щях да се прибера вкъщи.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Популярен
Популярен
Ейми Джонсънс



Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 EmptyВто Авг 09, 2011 3:28 pm

- О, значи си ми батко. - казах шеговито, след което настъпи мълчание. Чудех се как да го наруша, но нищо не ми идваше на ума. Ако искаше нещо да пита, нека заповяда. Аз мисля, че свърших с моите въпроси. Почти се виждаше края на парка, аз се почувствах някак странно. Той мълчеше, аз мълчех, сякаш бяхме непознати един за друг, а това не бе така..
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Футболист
Футболист
Тран Дюбос



Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 EmptyВто Авг 09, 2011 3:51 pm

Вървяхме безмълвно известно време, докато стигнахме улица Грийн. Не знаех къде точно живее тя и за това я оставих да води, понеже не събрах смелост да я попитам за адреса. Всъщност, не смеех да я попитам за каквото и да е, а и не виждах никакъв смисъл в това. Ние просто се срещнахме на улицата и решихме да си правим взаимна компания по време на разходката. Тя обаче свърши и сега е време да си кажем "Довиждане!", но мисля, че и двамата ще се надяваме да няма повторна среща.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Ст.Джеймс"   Парк "Ст.Джеймс" - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Парк "Ст.Джеймс"
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Парк "Ривърти"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
California Teenagers :: RPG zone *Cities* :: San Francisco :: Паркове-
Идете на: